זקוקים לשירות מנוף הרמה? לא בטוחים?

צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

  לקבלת הצעת מחיר מיידית חייגו עכשיו !

  053-676-0022  📞

   

  רוצים להזמין מנוף תוך 10 דקות ?

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   

  היכן ניתן למצוא מנוף עבור הרמה?

  מנוף הרמה נדרש להעלאת משאות ופריטים שונים לגובה או הורדתם מן הגובה אל הקרקע. משתמשים בו לטובת עבודות שונות והשירות הנ”ל תורם לייעולן. השירות ניתן לפרטיים, לעסקים, למוסדות ציבור ועוד. המנוף מופעל על ידי מפעיל מיומן בתנאי בטיחות תקניים. חברת מנופי אליהו עוסקת בתחום ומספקת את השירות ללקוחות רבים, החל מלקוחות פרטיים דרך חברות ועד רשויות מקומיות.

  מנוף עבור הרמה – יעיל ובטיחותי

  מנוף ההרמה מיועד להרמת פריטים שונים. מנצלים אותו לפרויקטים בבניה או שיפוצים כאשר צריך להעלות לקומות בינוניות  בגובהן (עד קומה 9) בלוקים, חומרי בניה שונים, כלים סניטריים, ריהוט ועוד. חברות הובלה יעדיפו הרמה באמצעות מנוף המייעלת רבות את השירות. בעלי מקצוע כמו מתקיני דודי שמש ייעזרו במנוף להרמת הדודים עצמם והקולטים. לאנשים פרטיים מומלץ לשכור מנוף המיועד להרמה כדי להקל על הבאת הפריטים כמו ריהוט. ללקוחות פרטיים מומלץ גם לפני ביצוע הובלה לשכור מנוף וכך להוריד את מחיר ההובלה, כי אין ספק שעם ההעברה עבור המובילים תהיה נוחה, חלקה ובטוחה יותר כי היא נעשית ישירות אל החלון או המרפסת וחוסכת סחיבת הפריטים הכבדים על הגב, להסתכן בנפילות, לחשוש מפגיעה בקירות מסדרונות, במשקופי דלתות, בקירות מעליות וכדומה. פריטים רבים כמו פסנתר כנף, אמבטיית ג’קוזי גדולה ואחרים גדולים ורחבים מדי גם לחדרי מדרגות ומעליות – כך שבמקרים אלו אין, ממש, ברירה אחרת.

  הזמנה ושירות

  תהליך השירות כולל הזמנה וקביעת יום לעבודות המנוף. יש לשמור מקום בחניה הציבורית  הצמודה לבית. צוות העבודה יכין את מקום העבודה וידאג לגידור לטובת יצירת אזור ניטרלי סביבו. המטרה היא למנוע מעבר של אנשים בקרבת מקום ובעת העבודה. באמצעות מנוף המונח על רכב קטן כפי שמציעה חברת מנופי אליהו ישנה יכולת תמרון גבוהה והתגברות על מכשולים כמו חוטי חשמל, שבילים צרים ואפילו גינות או חניות.

  חברה בעלת מוניטין

  חברת מנופי אליהו עוסקת בתחום ומשלבת שירות מקצועי ויחס אישי תוך התאמת השירות לצרכי הלקוח. החברה בעלת מוניטין בתחום המבוסס על  ידע רב וניסיון של שנים. הציוד הרב וכמות כוח האדם המספקת מאפשרת ללקוח ליהנות משירות מעולה גם בהתראה קצרה מאוד. מוזמנים לפנות בכל שאלה. אנו זמינים גם בווטסאפ.

  צרו קשר לקבלת הצעה

   מאמרים נוספים

   זקוקים לשירות מנוף הרמה?

   צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

    ענקית קידום האתרים