זקוקים לשירות מנוף הרמה? לא בטוחים?

צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

  זקוקים לשירות מנוף הרמה? לא רוצים להתפשר? צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

  053-676-0606 📞 

  053-676-0022  📞

   

  מנוף סולם

  מדהים לגלות כמה רכוש אנחנו צוברים לאורך השנים. בכל פעם שמגיע הרגע לעבור דירה, אנחנו מקבלים תזכורת לעובדה הזו. לכן, ככל שאנחנו מתבגרים, האופן בו אנחנו עוברים דירה משתנה ומתפתח. אם פעם היינו מצליחים עוד לגייס את החבר’ה להעביר איתנו את הדירה תמורת קרטון פיצה וכמה בירות, היום התהליך כבר נעשה מורכב מדי. הזמן שלנו הוא כבר לא כל כך שלנו והרכוש היקר והעדין שלנו זקוק לידיים מקצועיות. כדי להבטיח שכל הציוד יגיע אל היעד בשלום, מנוף סולם הוא אחד האמצעים המומלצים ביותר. כאן נסביר בדיוק למה משמש השירות החשוב הזה ואילו יתרונות נוכל להפיק ממנו.

  מהו בעצם מנוף סולם?

  מדובר באחד החידושים החשובים ביותר שחלו בשנים האחרונות בתחום ההובלות. מנוף הסולם הוא למעשה זרוע מפרקית עם מתקן מכאני המותקן על משאית. על הזרוע מותקן סל ייעודי שמאפשר להרים רהיטים, מכשירים חשמליים כבדים וציוד רגיש ולהשחיל אותו ישר דרך חלונות המבנה שלך. במקום לעלות ולרדת שוב ושוב במדרגות ולהסתכן בנזקים לציוד שלך, הכול מגיע עד אליך הביתה תוך דקות. כך, אנו מרוויחים כמה יתרונות משמעותיים.

  • תהליך בטוח יותר – הסיכון לנפילות עובדים או הפלת ציוד על הרגל ממוזער למינימום.
  • שמירה על הציוד שלך – לא עוד טלוויזיות שנסדקות או מקרר שמקבל מכה מקיר חדר המדרגות. 
  • הובלה מהירה מאי פעם – נגמרו הימים של הנגלות האינסופיות מהמשאית לבית. עם מנוף סולם, ניתן לסיים את הובלת כל הציוד הכבד במהירות. 
  • חיסכון בכסף – בזכור העובדה כי ההרמה וההורדה של ציוד כבד וגדול היא מהירה ויעילה בעזרת מנוף הרמה משוכלל, תוכלו להיות בטוחים כי אתם חוסכים בזמן, ובעלויות העבודה כולה. 

  שירות אמין ומקצועי ללא פשרות

  לא תמיד קל למצוא את איש המקצוע המתאים. עם כל ההמלצות שנקבל וסקר השוק שנערוך, בסופו של דבר אנחנו מגיעים אל יום ההובלה ומחזיקים אצבעות שהכול יעבור חלק. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר וללמוד מקרוב מהי אמינות מקצועית. נשמח לסייע לך להעביר את ההובלה הבאה שלך בראש שקט ובביטחון שהציוד שלך נמצא בידיים הנאמנות ביותר. עם ציוד חדיש ותהליכי עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנו הכתובת הטבעית שלך להובלות עם מנוף באזור גוש דן מורחב. לפרטים נוספים, אנו זמינים עבורך תמיד.

  צרו קשר לקבלת הצעה

   שירותים שלנו נוספים

   זקוקים לשירות מנוף הרמה?

   צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

    ענקית קידום האתרים