זקוקים לשירות מנוף הרמה? לא בטוחים?

צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

  זקוקים לשירות מנוף הרמה? לא רוצים להתפשר? צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

  053-676-0606 📞 

  053-676-0022  📞

   

  מנוף הרמה לבעלי מקצוע

  אחד הדברים החשובים ביותר באתר בנייה הוא בטיחות בעבודה- בשנים האחרונות שמענו בחדשות פעמים רבות מספור על טרגדיות שעלו בחיי אדם בעקבות בטיחות לקויה באתרי בניה.

  חברת מנופי אליהו חרטה על דגלה לשמור על הבטיחות של עובדיה, עובדי האתר וכן העוברים והשבים באזור, ולשם כך היא מקפידה לבצע הכשרות וריענון בטיחות לעובדיה, כמו גם להשתמש בכלים ומנופים חדישים ומתקדמים בעלי דרגת בטיחות מקסימלית.

  אנו במנופי אליהו נותנים שירות איכותי בזמינות גבוהה במיוחד לבעלי מקצוע שונים כגון: הרמת מטבחים, מנוף סולם, הרמת ציוד לפרגולה, עבודות נגרות מקצועיות, הובלה והרמה של דודי שמש ולקבלני שיפוצים וקבלני בניין בעזרת שימוש במנופי הרמה לחומרי בניין כגון אלומיניום, זכוכיות, גבס, וחומרי גלם נוספים, ובנוסף גם מעניקים שירותי הורדת פסולת בניין ממקום השיפוצים.

  כמו כן, אנו מעניקים שירות מיוחד לקבלנים הנקרא שירות יומי- בשירות זה למעשה קבלנים יכולים בתיאום מראש לקבוע עימנו שירותי מנוף יומיים למשך שעות ארוכות, במחיר מופחת ואטרקטיבי במיוחד.

  קבלני שיפוצים? קבלני בניין? זקוקים לשירותי הרמה במנוף לחומרי בניין ופסולת? צרו איתנו קשר ותקבלו הצעת מחיר משתלמת ועבודה ברמה גבוהה, במהירות ויעילות.

   

  צרו קשר לקבלת הצעה

   שירותים שלנו נוספים

   זקוקים לשירות מנוף הרמה?

   צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

    ענקית קידום האתרים